Zaznacz stronę

O nas

Okiennice Cracovia Shutters produkowane są pod Krakowem w 99% z materiałów polskich i europejskich.

Zajmujemy się produkcją okiennic od wielu lat!

Podążając za światowymi trendami CRACOVIA SHUTTERS produkcje okiennic rozpoczęła w 2010 roku we wschodnim Londynie, gdzie szybko stała się rozpoznawalna na lokalnym rynku, obecnie nasze okiennice trafiają do firm wyspecjalizowanych w instalacji osłon okiennych w całym Londynie, oraz wielu angielskich miastach, nasze shuttersy również spotkały się z uznaniem w Irlandii Północnej gdzie regularnie są wysyłane. Obecnie pracujemy nad rozwinięciem sprzedaży w Niemczech i Norwegii.

Wejście na polski rynek

Obserwując korzystne zmiany zachodzące w dziedzinie architektury wnętrz i dizajnu w Polsce oraz ogromne zapotrzebowanie na produkty klasy premium Cracovia Shutters zdecydowała się na sprzedaż produktów na rodzimym rynku.

R

Nowoczesny park maszynowy pozwala na krótki termin realizacji zamówień.

R

Cracovia shutters jest w Europie jednym z niewielu producentów okiennic wewnętrznych.

R

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm sprzedających oraz instalujących okiennice wewnętrzne oraz osłony okienne

R

Większość okiennic dostępnych w Europie pochodzi z chińskich fabryk . Okiennice cracovia shutters produkowane są pod Krakowem w 99% z materiałów polskich i europejskich.

R

Do współpracy zapraszamy również projektantów, architektów, dekoratorów wnętrz, a klientów indywidualnych chętnie skontaktujemy z naszymi dystrybutorami.

Realizacje naszych klientów

Posiadamy olbrzymie portfolio z realizacji na wyspach oraz referencje od firm, z którymi współpracujemy w roli producenta/dostawcy.